Wszystkie bestsellery
Valvoline radiator flush - środek do czyszczenia chłodnic 350 ML
  • Valvoline radiator flush - środek do czyszczenia chłodnic 350 ML

Valvoline radiator flush - środek do czyszczenia chłodnic 350 ML

Valvoline
19,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Krążący w układzie chłodzenia płyn odpowiada za stabilizację cieplną jednostki napędowej. Gromadzące się z czasem w chłodnicy i przewodach układu osady i nieczystości prowadzą do nadmiernego nagrzewania silnika, obciążają pompę układu chłodniczego skracając jej żywotność i prowadzą do nieszczelności w układzie. Użytkowanie pojazdu z niesprawnym układem chłodzenia w krótkim czasie prowadzi do zatarcia tłoków i innych poważnych uszkodzeń silnika.

Innowacyjna formuła płynów do czyszczenia układu chłodzenia VALVOLINE pomaga w utrzymaniu wysokiej sprawność układu chłodzenia, zwiększając skuteczność odprowadzania ciepła przez płyn chłodzący.

Środki czyszczące VALVOLINE pozwalają usunąć nagromadzone zanieczyszczenia i osady, które utrudniają przekazywanie ciepła i zakłócają przepływ czynnika chłodzącego. Emulsyfikują one oleje i piany oraz usuwają fragmenty rdzy i osadów z obiegu chłodniczego. Zaawansowana mieszanka środków powierzchniowo czynnych konserwuje układ, znacznie wydłużając jego żywotność.

VALVOLINE to amerykańska firma, której historia sięga 1866 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma jest na całym świecie symbolem najwyższej jakości olejów i płynów samochodowych o różnorodnych zastosowaniach. Strategicznymi partnerami firmy są tacy potentaci jak MAN, Chrysler, BMW, Mercedes i Volvo.

Szczegóły produktu
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: RRC Cosmetics

BAD BOYS / Szampon samochodowy - 500ml

BAD BOYS Szampon Wysoce wydajny szampon do zastosowania profesjonalnego. Dzięki neutralnemu PH nie wpływa na lakier, elementy chromowane i polerowane. Dobrze się pieni i nadaje poślizg mytej powierzchni utrudniając rysowanie. Przyjemny i delikatny zapach dedykowanego produktu do mycia karoserii.

Cena 29,99 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Soft99

Iron Terminator płyn do czyszczenia felg SOFT99

Iron Terminator rozprawi się z najbardziej uporczywym brudem pochodzenia metalicznego, powodując spektakularny efektkrwawienia. Dzięki zbalansowanemu pH jest bezpieczny dla wszystkich felg, w tym aluminiowych, polerowanych i wieloczęściowych.

Cena 33,99 zł Cena podstawowa 39,99 zł
Więcej
W magazynie

Marka: RRC Cosmetics

BAD BOYS / Żel do felg Wheel Gel /Cleaner - 500ml

Żel do felg: Unikatowa żelowa struktura gwarantuje że preparat nie spływa, dzięki temu dłużej pozostaje na feldze przedłużając czas działania. Rozpuszcza cząstki metaliczne, pozostałości pyłu z klocków, smołe. Preparat zabarwia się na czerwono w połączeniu z brudem. Skutecznie czyści felgi nie reagując z polerowanym aluminium.

Cena 34,99 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku