Wszystkie bestsellery
Shiny Garage Wool Wash Mitt
  • Shiny Garage Wool Wash Mitt

Shiny Garage Wool Wash Mitt

Shiny Garage
75,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Shiny Garage Wool Wash Mitt to rękawica z naturalnej wełny owczej, jest ultra delikatna dla lakieru, a przy zastosowaniu odpowiednich procedur zapewnia bardzo bezpieczne mycie.

Stosowanie rękawic/gąbek niskiej jakości może powodować powstawanie zarysowań na lakierze. Naturalne, miękkie włosie zatrzymuje brud i zanieczyszczenia, pozwala łagodnie i bezpiecznie usunąć je z pojazdu. 

Miękka, naturalna wełna absorbuje duże ilości wody z szamponem, dostarczając tym samy właściwego poślizgu i ochrony przed zarysowaniami lakieru podczas mycia. Brud bardzo łatwo daje się wypłukać z rękawicy.

Shiny Garage Wool Wash Mitt jest zdecydowanie bardziej delikatna niż syntetyczne odpowiedniki, a dzięki dużej kieszeni na dłoń i kciuk jest wygodna w użytkowaniu i dostarcza mnóstwo przyjemności z mycia.

Rękawica produkowana jest w Polsce z polskiej wełny.

WAŻNE!

Temperatura wody w wiadrze nie może przekraczać 40 C.
Po każdym użyciu dokładnie wypłucz rękawicę, usuwając pozostałości szamponu i nagromadzone zabrudzenia.
Pamiętaj aby delikatnie "rozczesać" włosie po użyciu, a rękawice szuszyć w pozycji "wiszącej" co pomoże zapobiec plątaniu się włosków.

Szczegóły produktu
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: Soft99

Iron Terminator płyn do czyszczenia felg SOFT99

Iron Terminator rozprawi się z najbardziej uporczywym brudem pochodzenia metalicznego, powodując spektakularny efektkrwawienia. Dzięki zbalansowanemu pH jest bezpieczny dla wszystkich felg, w tym aluminiowych, polerowanych i wieloczęściowych.

Cena 39,99 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku