Ostatnie wpisy

Olej samochodowy valvoline durablend 5w40 diesel

Kiedy: poniedziałek, listopada 26, 2018
Nieprawdą jest, że oleje valvoline durablend 5w40 diesel powinny być stosowane jedynie w drogich i najnowszych autach. Oleje syntetyczne są dobrym rozwiązaniem dla każdego samochodu, niezależnie od roku produkcji oraz ilości przejechanych kilometrów.

SOFT 99 Wosk samochodowy

Kiedy: wtorek, listopada 13, 2018
Takiej nieładnej zmianie zapobiega regularne mycie, np.; preparatem RR CUSTOMS szampon do samochodu oraz stosowanie wosku samochodowego SOFT 99. Szampon ułatwia pozbycie się takich zabrudzeń jak; brud, piasek, czy sól. Specjaliści od pielęgnacji samochodów przestrzegają przed myciem pojazdu domowymi detergentami, typu; płyny do naczyń, środki piorące.

RR CUSTOMS szampon do samochodu

Kiedy: wtorek, listopada 13, 2018
Do mycia pojazdu można stosować preparat RR CUSTOMS szampon do samochodu. Jeżeli auto jest bardzo brudne można je umyć dwa razy. Chodzi o to, aby w trakcie polerowania nie szorować lakieru nieusuniętymi resztami piasku i innych zanieczyszczeń.

Oleje silnikowe klasy premium

Kiedy: wtorek, listopada 13, 2018
Zasadą w doborze oleju silnikowego jest stosowanie się do instrukcji producenta silnika. Olej silnikowy stanowi element konstrukcji silnika. Znawcy polecają oleje silnikowe klasy premium

ADBL QD1 środek do nabłyszczania lakieru

Kiedy: czwartek, listopada 8, 2018
Jesień i zima wiąże się nie tylko z trudniejszymi warunkami na drodze i koniecznością wymiany opon na zimowe, ale także z częstszym myciem auta. Błoto, deszcz, śnieg, liście , smog i wszelkie inne zanieczyszczenia sprawiają, że samochód musi być częściej myty.

Opis RP CUSTOMS dystansów samochodowych

Kiedy: czwartek, listopada 8, 2018
Modne jest przekonanie, że samochód upodabnia się do właściciela. Osoba, która dużo czasu poświęca na dbanie o swój wygląd, dokłada wielu starań, aby upiększyć swój samochód

BMW E30 4X4 600+ PS NITRO MC GRAB

Kiedy: środa, września 6, 2017
Kolejny mocny projekt od MC GRAB.   BMW E30(chrupek) - 4X4 3.0D BITURBO + Nitro 600PS + Oczywiście całość zalana olejem Penrite 5W50 . Zapraszamy do śledzenia projektu, oraz do oglądania zawodów na 1/4 mili.
Showing 1 - 7 of 10 items