DYSTANSE 20mm VW 5x112 57.1 + ŚRUBY / RR Customs

Nowy produkt

195,00 zł brutto

Więcej informacji

DYSTANSE DO KÓŁ RRCustoms + ŚRUBY

  • DYSTANS BASIC 20mm / 5x112 / 57.1 x 2 sztuki
  • ŚRUBY : M14x1.50x50mm KULA x 10 sztuk

W zestawie śruby KULOWE dedykowane pod oryginalne felgi VAG. Jeżeli potrzebujesz innych śrub np. stożkowych, dodaj odpowiednią informację dla sprzedającego przy dokonywaniu zakupu lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

W naszej ofercie znajdziesz również dystanse w wersji : 

PERFORMANCE i PERFORMANCE + : 

Dystanse lżejsze z minimum dziesięcioma dziurami. Wersja Performance i Performance+ to lżejszy dystans gwarantujący niższą masę nieresorowaną która nie powoduje dodatkowych obciążeń dla łożysk jak i elementów zawieszenia. 

DYSTANSE DO FELG + ŚRUBY

  • VAG / 20mm / 5x112 / 57.1

   Dystanse do felg RRCustoms wykonane na najnowszych maszynach numerycznych CNC gwarantujących dokładne wycentrowanie koła co zapobiega występowaniu drgań na kierownicy, które pojawiają się, gdy felga nie jest dobrze wyosiowana. Produkt wykonany z najwyższej jakości DURALUMINIUM PA6

DYSTANSE PRZELOTOWE SERII: BASIC

   Dystanse serii BASIC dedykowane pod jeden rozstaw śrub. Dystans posiada tylko 4 lub 5 otworów nawierconych typowo pod wybrany rozstaw śrub. Seria Basic wyposażona w innowacyjny system ułatwiający demontaż dystansu RRC Unlock. Wszystkie dystanse znakowane laserowo logiem producenta oraz kodem produktu.