RR CUSTOMS szampon do samochodu

Napisane przez: Daniel Rzaniecki Kiedy: wtorek, listopada 13, 2018 Komentarzy: 0 Kliknięć: 113

Do mycia pojazdu można stosować preparat RR CUSTOMS szampon do samochodu. Jeżeli auto jest bardzo brudne można je umyć dwa razy. Chodzi o to, aby w trakcie polerowania nie szorować lakieru nieusuniętymi resztami piasku i innych zanieczyszczeń.

Właściciel auta chce, aby jego pojazd wyglądał reprezentacyjnie. Niestety, podczas użytkowania pojawia się wiele czynników, które mogą obniżyć walory estetyczne samochodu. Deszcz, śnieg, błoto, żwir, piach, kałuże, wszelkie niedoskonałości w nawierzchni drogi mogą mieć wpływ na wygląd auta.

Choć panuje powszechne przekonanie, że to jak wygląda auto ma mniejsze znaczenie niż bezpieczeństwo, to jednak właściciele mają świadomość, że prezencja pojazdu świadczy o tym, jak dbają o swój samochód i jest ich wizytówką. Nic dziwnego, że rynek kosmetyków samochodowych rozwija się w imponującym tempie, zdobywając nowych zwolenników, którzy nie żałują gotówki na upiększanie auta. Aby zapewnić połysk wybierają ADBL QD1 środek do nabłyszczania lakieru. Połysk jest uznawany za synonim elegancji. Właściciele komisów,osoby, które chcą sprzedać samochód celowo używają środka do nabłyszczania lakieru, aby poprawić wygląd towaru i uzyskać większą cenę. Po takim zabiegu auto wygląda na młodsze i mniej eksploatowane. Nie są widoczne rysy, plamki i wszelkie inne drobne uszkodzenia.

Samochód prezentuje się dużo lepiej niż przed zabiegiem i można uzyskać za niego wyższą cenę. ADBL QD1 środek do nabłyszczania lakieru nadaje wysoki połysk nowym i używanym lakierom.

Efektem takiej pielęgnacji jest większe zainteresowanie potencjalnego klienta. Pierwsze wrażenie to fascynacja wyglądem zewnętrznym. Jeżeli komuś spodoba się auto, to jest to już połowa sukcesu sprzedawcy. Klient w trakcie dalszej rozmowy pyta o stan poszczególnych części, sprawdza je, ale pierwsze wrażenie sprawia, że w razie jakiś usterek, trudniej jest mu zrezygnować z zakupu pojazdu i jest w stanie ponieść koszty naprawy, byleby zostać właścicielem samochodu.Dlatego też osoby przygotowujące samochody do sprzedaży używają takich produktów jak; SOFT 99 wosk samochodowy lub ADBL QD1 środek do nabłyszczania lakieru, które są odpowiednie do farb, powierzchni chromowanych, tworzyw sztucznych, szyb okiennych i reflektorów. Można go stosować nawet na ciemnych kolorach. Nie pozostawia śladów na załamaniach i zagięciach karoserii. Dobrej jakości środek kompleksowo pielęgnuje karoserię; wypełnia mikrozarysowania w lakierze, wzmacnia kolor i usuwa zacieki i plamy po twardej wodzie, chroni przed śladami odcisków palców, zabezpiecza lakier przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznymi.

Powyższe środki mogą być stosowane do nabłyszczania wszystkich typów lakierów; bezbarwnych, akrylowych, metalicznych, wodnych, perłowych.

Ważną zasadą woskowania aut jest to , aby do nowych samochodów używać środków i niezawierającymi substancji polerskich. Im starszy i bardziej nierówny lakier, tym bardziej wskazane jest zastosowanie preparatów posiadających w sowim składzie substancje ścierne i czyszczące.

Zanim użyjemy SOFT 99 wosk samochodowy lub ADBL QD1 środek do nabłyszczania lakieru należy umyć auto. Do mycia pojazdu można stosować preparat RR CUSTOMS szampon do samochodu.

Jeżeli auto jest bardzo brudne można je umyć dwa razy. Chodzi o to, aby w trakcie polerowania nie szorować lakieru nieusuniętymi resztami piasku i innych zanieczyszczeń. Szorowanie może spowodować utrwalenie zanieczyszczeń, co znacznie obniży efekt estetyczny i wartość samochodu, jeżeli auto zostało przeznaczone do sprzedaży. Dobre pasty z woskiem są tak wydajne, że wystarczają na cały sezon, więc warto kupić trochę droższy produkt, ale o wiele lepszej jakości i cieszyć się ze wspaniałego efektu – wspaniale błyszczącej karoserii, której mogą pozazdrościć sąsiedzi/współpracownicy, czy znajomi.

Istotny wpływ na wybór preparatu woskującego samochód ma także pogoda-są środki do nabłyszczania lakieru, które można stosować na słońcu lub przy deszczowej aurze.

Są wygodne w użyciu i łatwe w nakładaniu. W przypadku środków woskujących z pigmentem należy przeczytać na instrukcji, czy można ich używać, kiedy żar leje się z nieba.   Jest to niezwykle istotne, ponieważ pomyłka może drogo kosztować właściciela samochodu Zdarza się, że pigmenty, których producent nie zaleca używać w słońcu mogą plamić uszczelki i plastikowe, niemalowane elementy. Przy woskowaniu samochodu należy zachować ostrożność i stosować się zaleceń producenta środka. Uniknie się dzięki temu nieprzyjemnych niespodzianek i zapewni znakomity efekt. Każdy może mieć przez wiele lat samochód, który wygląda, jakby był dopiero co kupiony w salonie. Kosmetyki samochodowe są znakomitej jakości.

Wybór jest ogromny, a ceny zazwyczaj przystępne. Obserwatorzy rynku motoryzacyjnego prognozują, że jeszcze kilka lat i myjnie samochodowe będą musiały walczyć o przetrwanie. Każdy kierowca w swoim własnym zakresie może mieć lepsze kosmetyki do samochodu niż środki używane w myjniach. Zaletą preparatu RR CUSTOMS szampon do samochodu jest to, że mycie można wykonać na swoim własnym miejscu parkingowym lub w garażu. Nie trzeba tracić czasu i paliwa na dojazd do myjni, ani czekać na obsługę lub miejsce. Od początku motoryzacji dbanie o samochód nie było tak proste jak obecnie.

Comments

Leave your comment